Цей тримач призначений для під'єднання зворотного зварювального кабелю (маси) до зварюваного виробу або столу зварника.
Робочий струм моделі становить 300 А. Мають високу провідність струму та широкий кут розкриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме струмове навантаження | 300 А |
| Обгумовані ручки | Ні |
| Магнітна клема | Ні |
| Вага | 0.12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 25 мм |