Клемма маси 500A хром довжина 21 см або за іншим затискач кліщевого типу з пружиною з допустимом навантаженням струму 500 А. Легкий і зручний у застосуванні може бути закріплений у будь-якому положенні на виробах і конструкціях будь-якої конфігурації та товщини. Предназначен для зварювання електродом, що плавається. За допомогою цього тримача під'єднується зворотний зварювальний кабель (маси) до зварюваного виробу або столу зварника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме струмове навантаження | 500 А |
| Обгумовані ручки | Ні |
| Магнітна клема | Ні |
| Вага | 0.24 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 35 мм |