Імпульсний адаптер зі стабілізацією за напругою в пластиковому напівгерметичному корпусі. Може бути використаний із будь-якими пристроями з відповідними параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 0.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 6 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |