| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Вихідний струм, не більше | 3.33 А |
| Виробник | Venom |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |